Jiří Panni - fisto

O firmě

Vážení přátelé,

dovolte, abych Vám představil firmu Jiří Panni FISTO.
Dříve, než vstoupila firma Jiří Panni FISTO na český trh, působila čtyři roky ve Spolkové republice Německo. Získané zkušenosti a spolupráce s renomovanou společností FRANKEN - MAXIT byly v roce 1997 startovací čarou pro rychle se rozvíjející firmu zabývající se převážně strojním omítáním. Solidním jednáním a kvalitně zrealizovanými zakázkami za pomoci nejnovějších technologií si naše firma vybojovala po krátké době místo mezi současnou špičkou na českém trhu.

Společnost provádí vnitřní, vnější, minerální a šlechtěné omítky, zateplovací systémy, sádrokartonové vestavby, lité betonové samonivelační podlahy a další přídružnou stavební činnost. Stejně tak i realizuje rekonstrukce malých a středních objektů, zastaralých bytových jader, kde má zákazník volnou ruku při výběru použitého materiálu a zařízení jako i rozsahu a provedení stavebních úprav. Nejeden rodinný dům či komerční objekt oblékla do nového kabátu právě tato firma.

Pod hlavičkou Jiří Panni FISTO pracují v současné době nejen kmenoví zaměstnanci, ale i několik stálých subdodavatelských firem. Profesním vybavením jsou připraveni realizovat požadavky zákazníků, a to včetně výstavby rodinného domu v hrubé podobě i na klíč.

Naše firma dále nabízí činnosti v oblasti voda, plyn, topení a vnitrostátní autodoprava do 1t nákladu. Jiří Panni FISTO patří k rychle se rozvíjejícím firmám s kreditem dobrého obchodního partnera, která zaručuje kvalitně zrealizované zakázky po celé České republice. Po vstupu ČR do EU se snaží naše firma nabídnout své služby i v zemích EU.

Zdraví Vás a těší se na spolupráci
Jiří Panni